Potoční 1094, Frýdek Místek 73801

Náš tým

MUDr. Nikol Walicová - mojeoko.cz
MUDr. Nikol Walicová

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.

Po ukončení studia nastoupila na oční oddělení Beskydského očního centra v nemocnici ve Frýdku - Místku a Třinec-Sosna , kde získala cenné zkušenosti v oboru oftalmologie.

Od roku 2013 se věnuje okulofaciální chirurgii a estetické medicíně, ve které dosáhla vysoké specializace. O výsledcích opakovaně referovala na celostátních sjezdech a seminářích.

Je spoluzakladatelkou kliniky Niké clinic s.r.o , kde pracuje jako hlavní lékař a je konziliárním lékařem v okuloplastické medicíně. Významně se podílí na zavádění nových terapetických procesů v oblasti estetické medicíny.

MUDr. Ivana Prusáková - mojeoko.cz
MUDr. Ivana Prusáková

Je absolventkou Lékařské fakulty University Palackého v Olomouci.

Od roku 2007 pracovala jako oční lékařka v Beskydském očním centru ve Frýdku-Místku, kde se podílela na diagnostice a léčbě pacientů ve všeobecné a příjmové oční ambulanci. Posléze se zdokonalila v práci v glaukomové a sítnicové ambulanci.

V roce 2016 úspěšně složila atestační zkoušku z oftalmologie.

Od roku 2019 kromě BOC pracuje i v Niké Clinic, kde velmi zodpovědně a pečlivě vyšetřuje pacienty s očmíni potížemi.

Hobby: rodina, sport - cyklistika a turistika, četba beletrie, cooking

MUDr. Tomáš Utíkal - mojeoko.cz
MUDr. Tomáš Utíkal

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.

Po ukončení studia nastoupil na interní oddělení nemocnice Třinec-Sosna , kde získal cenné zkušenosti v oboru vnitřního lékařství.

Od roku 1998 se plně věnuje očnímu lékařství , čímž pokračuje v rodinné tradici , nejdříve na očním oddělení Nemocnice Karviná- Ráj a poté v Beskydském očnímcentru ve Frýdku-Místku. Již od začátku své oftalmologické kariéry se specializuje na estetickou chirurgii obličeje.

Rút Boroňová - mojeoko.cz
Rút Boroňová

V roce 1996 ukončila střední zdravotnickou školu v Karviné a nastoupila na chirurgickou JIP v Ostravě- Fifejdy.

V následujících letech pracovala na interní JIP v Českém Těšíně a koronární jednotce Nemocnice Třinec- Podlesí, přičemž v roce 2003 ukončila IDVPZ v Brně pomaturitní specializační studium v oboru Anestezie a resuscitace.

Od roku 2006 se věnuje práci a vzdělávání v oční specializaci. V roce 2017 až 2019 pracovala na očním operačním sále, kde asistovala při operacích předního i zadního segmentu oka. Od roku 2019 pracuje v Niké Clinic s.r.o v ambulantním sektoru a na operačním sále.

Hobby : Cykloturistika, zahrada.

Karolína Košařová - mojeoko.cz
Karolína Košařová

Ukončila obchodní akademii v roce 2005 , poté nastoupila na praxi do Beskydského informačního centra, kde získavala praxi v komunikaci s klientami.

Od roku 2019 pracuje jako asistentka v Niké clinic s.r.o.

Pacienti a klienti jí oceňují pro její komunikativní dovednosti a pozitivní přístup.

Hobby: turistika, lyžování, četba literatůry faktů, cooking.